خانه > اینترنت > قذافی یک ویروس است

قذافی یک ویروس است

خلاصه: در این مطلب در مورد شیوع ویروس جدیدی مربوط به مرگ قذافی هشدار داده می‌شود.

آخرین اظهارات دیکتاتور لیبی

سایتهای خبری زیادی و همچنین برخی سایتهای حوزه فناوری از دیروز اقدام به انتشار خبری کردند که در مورد شیوع ویروس رایانه‌ای جدیدی در رابطه با مرگ قذافی بود. این سایتها در مورد عکس‌هایی مربوط به لحظات مرگ سرهنگ قذافی هشدار داده بودند.

همزمان با اتفاقات و اخبار مهم در دنیا هکرها سعی می‌کنند سوار بر موج این اخبار و حوادث، ویروس‌های خود را به سوی سیل عظیم بازدید کننده‌گان این اخبار بفرستند که جامعه‌ی هدف و طعمه خوبی محسوب می‌شوند.

اینبار هکرها سعی دارند در خلال اخبار و حواشی مربوط به مرگ(یا قتل یا اعدام) قذافی، دیکتاتور لیبی، سوار بر موج این اخبار ویروس‌های خود را با رایانه‌های کاربران برسانند و آنها را آلوده کنند.

خطری که از سوی سایتهای خبری در این مورد منتشر شده است حاکی از انتشار ویروسی در تصاویر مربوط به لحظات مرگ قذافی است. لذا اگر خبری را در این زمینه مطالعه می‌کنید یا به جستجوی تصاویری در این ضمینه می‌پردازید هشیار باشید.

منبع

 1. dvm
  25 اکتبر 2011 در 22:43 | #1

  عجب هکرا چه اپدتن!
  درست مثل nodboy…

 2. رضا
  7 نوامبر 2011 در 04:44 | #2

  بشنو و باور مکن

  هر فایلی (تک فایل! به غیر از exe) مخصوص یک کاره
  exe هم خودش یه فضا برای ذخیره اطلاعات ایجاد میکنه

  از نظر علمی و تئوری غیرممکنه بتونن ویروسی پیشرفته رو از راه عکسها بفرستن
  البته فرمت های jpg و jpeg خودشون مشکل دارن
  اما من png و bmp رو مطمئنم

  البته هیچ چیز 100 درصد نیست
  اما شک در هر چیزی جایزه

  موفق باشید

 3. Nodboy
  7 نوامبر 2011 در 10:43 | #3

  بد افزارهای زیادی هست که میشه باهاشون یه فایل اجرایی رو درون یک فایل مثلآ jpeg مخفی کرد. من خودم استفاده کردم و کارایی خوبی داشتند. توی وبلاگ زنگوله هم یه آموزش در این مورد دیدم.

 4. علی
  15 آوریل 2013 در 19:12 | #4

  خیر جانم نمیشه داخل فایلی که عکس هست فایلی دیگه رو ذخیره کرد ما نمی فهمیم کامپیوتر خوب میفهمه مثل اینگه توی شیر نمک بریزی دیگه شیر نیست اون عکسم دیگه عکس نیست اونی هم که شما فکر کردین عکسیه با یه فایل دیگه در واقع یک فایل دیکست با شباهت به عکس ولی در واثع یه فایل اجراییه واسه همه کسایی که نمیدونن میگم تا روشن بشن صرفا عکس نیست که ویروس داره و دثیثا عکس ویروس نداره اگه عکس باشه بلکه لینکی که برای دیدن عکس گذاشتن میتونه به یه ویروس شما رو ببره

 1. بدون بازتاب