خانه > كامپيوتر > ایده ی خلاقانه نگه دارنده ی لپتاپ برای محافظت از سلامتی

ایده ی خلاقانه نگه دارنده ی لپتاپ برای محافظت از سلامتی

لپتاپ از نظر لغوی از دو کلمه ی لاتین، لپ به معنای “ران” و تاپ یعنی “رو” ساخته شده به این معنی که شما از این وسیله روی پاهایتان استفاده میکنید. اما استفاده از لپتاپ ها در این صورت برای خیلی ها دشوار و برای سلامتیشان در زمان های استفاده ی طولانی خطر ساز است. علاوه بر این وقتی لپتاپ را روی پاهایتان میگذارید ممکن است منفذهای خنک کننده ی لپتاپ را ناخواسته بپوشانید که باعث گرم شدن لپتاپ و علاوه بر زیانی که ممکن است برای لپتاپتان داشته باشد باعث آزردگی خودتان نیز خواهد شد.

خوب تکلیف چیست؟

انواع مختلفی از گدجت ها و وسایل جانبی که به شما در این زمینه کمک کنند وجود دارد، ولی ایده ی خلاقانه جدید و نسبتآ ساده ای که به نام Omax laptop stands معروف شده خیلی جالب تر از سایر ایده ها در این زمینه خود نمایی میکند.

نکته ی بارزی که در مورد این زیر لپتاپی خودنمایی میکند قابلیت انطابق آن برای هرنوع استفاده ای در هر موقعیتی است. این وسیله ی پر کاربرد دارای سه مفصل است که انعطاف پذیری زیادی را در اختیار کاربر قرار میدهد.

جنس Omax laptop stands از آلمینیوم است و روی سطح خود دارای منفذهایی برای تخلیه هوای فن لپتاپ و همچنین برجستگی هایی برای جلوگیری از سر خوردن لپتاپ روی سطح آن است.

+سایت سازنده

+تصاویر بیشتر در سایت منبع

 1. رضا
  19 آگوست 2010 در 19:57 | #1

  سلام
  مرسي كه سردي
  نميخوام نخونده دروغ بگم و از وبت تعريف كنم ولي واقعا عنوان مطالب رو كه خوندم و يك خلاصه اي گذرا از مطالبت رو كه خوندم به نظرم عالي اومد ;)
  تبريك مي گم
  باز هم حتما سر بزن
  موفق باشي

 2. شری
  12 می 2014 در 19:19 | #2

  che ideye bahaliii